Dočasné tetování

Dočasné tetování - Jagua gel

Dočasné tetování - Jagua gel až na 3 týdny

Velmi zajímavou variantou dočasného tetování je JAGUA TATTOO gel. Oproti klasické a známé Heně vydrží na pokožce mnohem déle a tetování vypadá opravdu věrohodně jako skutečné tetování!!!

JAGUA TATTOO gel obsahuje výtažek z rostliny Genipa americana, rostoucí v amazonském pralese. Domorodí obyvatelé Amazonie používají odnepaměti šťávu z této rostliny ke zdobení těla pro rituální malby.

                              

Šťáva zabarvuje pokožku do modročerna. Zároveň chrání před slunečními paprsky a má repelentní účinky. JAGUA TATTOO gel je vhodný pro všechny typy pokožky, nejsou známé žádné nežádoucí účinky a z vlastní zkušenosti můžeme JAGUA TATTOO gel doporučit i pro děti od 6 let. JAGUA TATTOO gel je 100% přírodní produkt bezpečný pro pokožku bez nežádoucích účinků a lze ho použít i pro děti.

 

Jak to funguje? 

Na tělo se nakreslí obrázek Jagua gelem, který zhruba po 10- 20 minutách zaschne na kůži a vytvoří "škraloup". Tento "škraloup" se ponechá na kůži zhruba 2 - 4 hodiny a poté se odstraní z kůže(jednoduše se oloupe). Pod "škraloupem" většinou v této fázi není obrázek ještě viditelný(nebo je vidět slabě), obrázek se totiž vykreslí až během dalších 12 - 24 hodin. Jelikož se jedná o přírodní materiál, Jagua potřebuje čas, aby mohla reagovat s pigmentem kůže.

Jedná se o velmi zajímavou , u nás né moc rozšířenou variantu tetování pomocí tzv. JAGUA TATTOO gelu v černošedém, modrošedém odstínu - napodobuje klasické tetování nejrealističtěji!!! V součastnosti se dočasné tetování těší rostoucí popularitě a stále častěji se používa jako ozdoba kůže, taktéž jako "zkušební verze" pro budoucí tetování (můžete si na nečisto vyzkoušet místo, motiv a velikost). Obrázek vydrží na kůži při dobré péči 3 týdny a je možno ho obnovovat.

 

Cena se určuje podle velikosti a složitosti obrázku.

Níže na obrázku se můžete podívat , jak Jagua tattoo funguje a jaký je postup.

 

    

Jagua tetování - obrázek vlevo Jagua ihned po aplikaci, obrázek vpravo finální podoba po 24 hodinách

 

Více obrázků najdete v galerii : Jagua tattoo gel 

Níže se můžete podívat na video o Jagua tetování, jak to celé funguje.